Automat Hot 40

HOT 40-to jedna z tych gier, które zostaną omówione w segmencie odtwarzacz baza, która będzie zawsze wolę prostą grę bardziej skomplikowane. Amatic zaprojektował to, aby być atrakcyjnym dla tych, którzy wolą klasyczne sloty, tak, to jest właśnie to, że symbole motywy pokazać nam, obrazy, które stały się częścią branży gier od ponad wieku. To znacznie ta sama historia, jeśli chodzi o funkcje.

Z nazwy wynika, będziesz mieć 40 aktywnych linii grać w gorące 40, A 5 bębnów 4 symbole w jeden. Można uzyskać wypłaty w wysokości do 30 000 dolarów, wraz z prostymi Wild i scatter, i to wystarczy do gry.

Zakłady i nagrody

Widać, że nie masz możliwość grać z liczbą aktywnych linii w ciepłych 40. Tam będzie 40 z tych linii aktywnymi każdej rundy, gra daje możliwość wyboru z głównych zakłady tylko na kwotę, która zawsze będzie obejmować wszystkie linie. Zaczynasz z 40 monet od 0.01 $i można w końcu jak wysoko jak 3000 monet, przy czym minimalny nominał. Można w zasadzie wydają od 0,40 dolarów i 30 dolarów za plecy, przy czym maksymalna stawka na linię wynosi $0.75.

HOT 40 dostarczy niesamowitych nagród, dla swojego poziomu stawki, co najmniej, ale wymóg będzie, aby wypełnić wszystkie 20 pozycji na bębnach z takim samym dzikim 7. To pozwoli ci do 30.000 dolarów w gotówce. W rozproszonych Gwiezdnych płaci, drugi-Best oferuje $15 000 na pięć takich znaków, znajdujących się wokół bębnów.

HOT 40 Gry Funkcji

Teraz, jak już mówiłem, HOT 40-nie jest to Typ Gry, aby zapewnić ogromną ilość możliwości dla gracza. Tam będą dwa znaki, które wykonują dodatkowe role w tej grze, z których jeden dzikie 7, drugi w postaci losowo rozmieszczonych gwiazdek.

Ogień 7 jest dzikim symbolem, który już wspomniałem wcześniej, symbol tego, że, jak zwykle, są dostępne dla ciebie, aby korzystać w różnych kombinacjach, że regularne owocowe ikony na linii, że funkcja ta jest również obecna na. Idealną sytuacją do tego musi być na kilka pozycji w wierszu, od lewej do prawej, tak że tworzy połączeniu z innymi dziczy. W ten sposób płaci własnej nagrodą, a on będzie iść do $750. Cały ekran jest wypełniony z tymi dziczy, aby uzyskać ogromną wygraną do 30 000$.

Drugi symbol, aby móc funkcja będzie, jak łatwo zrozumieć, będą dostępne w takiej samej formie, w niezliczonych innych slotów. Masz symbol scatter, który ma obraz Złotej gwiazdy, a ci płacą go, gdy pojawi się co najmniej trzy razy na bębnach. To nie daje choć tej gniazdo wideo nie są dość skomplikowane dla czegoś takiego.

Motyw & Projekt

Klasyczny motyw, który już wspomniałem, że HOT 40-to sportowe środki, które będzie oferować symbole, gwiazdy lub ogień 7-ki na początku, ale potem szybko przełącza się na owoce za zwykłe znaki. Arbuz, cytryny, pomarańcze, winogrona, śliwki i wiśnie weźmie na siebie te role. To nie jest do końca nowoczesny design, ale to nie wygląda zbyt nowocześnie, tak, że to gdzieś w środek, kompromis między dwoma stronami.

Wnioski

HOT 40 ma kilka możliwości, aby powiesić na, i klasyczny motyw, to automat z wyraźnym publiczności, uformowane z fanów starych gier.