Nowe Sloty 1x2 Gaming 2018

1x2 Gaming to firma, która powstała w 2003 roku i ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. Wydawca tworzy głównie automaty do gier , proste tytuły, które faworyzują humor w innych aspektach. Mają też duży nacisk na wirtualne gry sportowe i na inne rodzaje gier hazardowych, które wymagają stałych kursów i natychmiastowych wygranych. Głównym celem tego dewelopera wydają się być głównie gry specjalne, dlatego oferują warianty Keno, zdrapki, bingo i inne. Ich gry są odmianą gier natychmiastowych, więc masz do nich dostęp z poziomu przeglądarki. Potrzebujesz jednak przeglądarek Java i Flash, najlepiej obu, aby móc odtwarzać wszystkie swoje gry.

Czytaj więcej

Firma posiada licencję z Wielkiej Brytanii, a także inne produkty uzyskane z innych jurysdykcji. Testują swoje gry za pośrednictwem NMi, który jest audytorem zewnętrznym. Zawartość jest tłumaczone na wiele języków, więc jeśli jesteś z jednego z większych krajach, masz dobrą szansę na znalezienie gry, które można odtworzyć w swoim ojczystym języku.

Historia

Firma 1x2 Gaming została założona w 2003 roku, więc jest jedną z firm, które istnieją już od dłuższego czasu, mimo że wciąż nie jest tak duża jak inne. Koncentrują się głównie na grach hazardowych o stałych kursach, a także na innych grach kasynowych, i dają graczom inny rodzaj doświadczenia niż inni deweloperzy. Mają siedzibę w Brighton, w Wielkiej Brytanii, a główne biura znajdują się w obszarze będącym centrum technologicznym dla kraju.

Gry Hazardowe 1x2 Gaming

Jak wspomniano wcześniej, 1x2 Gaming ma inny rodzaj skupienia, w porównaniu z większością programistów, którzy pracują dla branży kasyn online. Tworzą wszystkie zwykłe gry, co oznacza, że masz automaty do gier, wideo poker, ruletkę, blackjacka itd. ale jest też sporo wirtualnych tytułów sportowych i gier specjalistycznych (Keno, Bingo, Zdrapki itp.). Nie doznasz tutaj typowego doświadczenia, które otrzymasz od typowej gry online, szczególnie jeśli wypróbujesz ich wirtualne treści sportowe.

Wiele z ich gier jest zaprojektowanych w technologii Flash, ale technologia ta trwa już ostatnią chwilę, więc teraz udostępniają również treści w języku HTML5, które jest przyszłością branży, ponieważ jest łatwo dostępna na wszystkich platformach - od komputerów stacjonarnych po urządzenia mobilne, telefony lub tablety.

Co do ich podejścia, jeśli chodzi o automaty do gier, które wymagają wielu różnych motywów i projektów, polega na maksymalnym wykorzystaniu humoru. Ich siła nie leży w jakości projektu, to wiele od razu stanie się oczywisto od razu idzie zauważyć, ale kiedy spojrzysz na postacie pokazane na rzędach, jest szansa, że przynajmniej się uśmiechniesz. W sumie znamy około 40 tytułów oferowanych właśnie w kategorii automatów, z wieloma innymi stworzonymi dla innych.

Motywy, które są do wyboru to mieszany worek, niektóre z nich są powszechne, inne oryginalne. W poprzedniej wersji prawdopodobnie umieściłbyś sloty takie jak Alice and the Red Queen, Charming Lady Luck albo Halloween Horrors, ponieważ wielu innych programistów już zaprojektowało automaty na ich podstawie.

Grafika

Grafika jest rzadko dziełem sztuki na automatach, które wydaje 1x2 Gaming. Nie będą zbyt krótkie, ale w większości przypadków uważam je za dobrze zrobione, aczkolwiek w stylu, który sprawia, że uśmiechasz się, zamiast doceniać go za jego jakość. Choć nie jest tak w przypadku wszystkich gier, wiele z nich ma tylko symbole tematyczne na rzędach, więc pokazuje to, że zainwestowali w nie dużo czasu. Chociaż poziom jakości projektu nie jest wysoki, powiedziałbym, że nie będziesz miał problemu z graniem w swoje gry, nawet jeśli uważasz, że ta strona doświadczenia ma znaczenie.

Funkcje

Po przeanalizowaniu wielu automatów do gier pochodzących od 1x2 Gaming, widzę prawidłowość w tym, jak cechy są tak skonstruowane,. Wiele z ich slotów ma trzy symbole cech, z których dwa będą oferowane w podstawowej grze. Jokery i scattersy, które tam należą, z dodatkowym symbolem podczas darmowych rund, które będą dodatkowo płatne. W grę wchodzą też często multiplikatory - używane w darmowych rundach lub w jokerach.

W ich grach nie zobaczycie wyjątkowych funkcji, ponieważ nie jest to częścią ich filozofii. Oferują więcej niż jedną lub dwie funkcje, ogólnie ich sloty są przyjemne z tego powodu.

Wypłaty

W większości gier zauważyłem wypłaty, które w najlepszym razie osiągną wartość 1000x lub 2000x, a często nawet są niższe. To nie jest wydawca, który oferuje ogromne nagrody, aby zainspirować graczy do wypróbowania swoich gier, ale to nie znaczy, że nie możesz od nich odejść z zyskiem, ponieważ dostaniesz mnóstwo pomocy od funkcji.